Dania, 8 skilling, 1608

Dania, 8 skilling, 1608

Dania, 8 skilling, 1608

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:22:00
322366
Opis: Dania - Krystian IV (1588–1648), 8 skilling, 1608
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, krążek podgięty i wyszczerbiony
Literatura: Hede 93A

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 208

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł
8)  28 zł