Śląsk, 3 talary, 1621

Śląsk, 3 talary, 1621

Śląsk, 3 talary, 1621

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:16:40
322345
Opis: Śląsk - Stany Śląskie - Ferdynand II (1619–1637), 3 talary, 1621, Oława, Orzeł rozdziela datę, pod ogonel litery HR
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.1 x 27.0 mm, 12.97 g, moneta złocona, ślady oprawy (?) na obrzeżu
Literatura: F.u.S. 83

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 324

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 250 zł
4)  1 200 zł
5)  1 100 zł
6)  1 050 zł
7)  980 zł
8)  940 zł
9)  760 zł
10)  720 zł
11)  640 zł