Prusy Książęce (1525–1657), grosz, 1543

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:15:40
322404
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), grosz, 1543, Królewiec, końcówka legendy PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Kop. 3785, Henckel 3147, Slg. Marienburg 1185, Voss. 1379

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 165

1)  140 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  60 zł