Pomorze, półtorak, 1619

Pomorze, półtorak, 1619

Pomorze, półtorak, 1619

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:13:40
322635
Opis: Pomorze - Księstwo rugijskie - Bogusław XIV 1617–1620-(1625), półtorak, 1619, Darłowo
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Olding 181, Hildisch 284, Hahn 1282

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 85

1)  110 zł
2)  110 zł