Polska, półgrosz, 1797 B

Polska, półgrosz, 1797 B

Polska, półgrosz, 1797 B

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:55:40
320390
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), półgrosz, 1797 B, Wrocław, duża litera W w monogramie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 9278 (R), Olding 30, Plage 22, v.Schrötter 211

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 133

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  46 zł