Polska, lot: szeląg i półgrosz, 1768

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:54:40
322605
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795), lot: szeląg i półgrosz, 1768, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 2 sztuki, patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 1.c3, 2.d1

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł