Polska, szeląg, 1653

Polska, szeląg, 1653

Polska, szeląg, 1653

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:52:40
322413
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szeląg, 1653, Wilno, SOLIDVS w legendzie rewersu
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Ivanauskas 2JK15-4, Kop. 3584 (R)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 358

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  140 zł
5)  135 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  70 zł
9)  60 zł
10)  55 zł
11)  48 zł