Polska, tymf (złotówka), 1665 A-T

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:51:40
322369
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, tymf (złotówka), 1665 A-T, Bydgoszcz, data na rewersie, SERVATA SALVS w legendzie awersu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1788, Szłapinskij 123

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 227

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  95 zł
6)  85 zł