Polska, tymf (złotówka), 1664 AT

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:51:20
322632
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, tymf (złotówka), 1664 AT, Bydgoszcz, korona bydgoska
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładny egzemplarz
Literatura: Kop. 1787

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 184

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  90 zł
4)  75 zł