Polska, szeląg, 1623

Polska, szeląg, 1623

Polska, szeląg, 1623

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:43:20
322487
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg, 1623, Wilno, skrócona data
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Ivanauskas 2SV144-45, Kop. 3456

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 235

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  40 zł