Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:42:20
322670
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1589, Wilno, herb Leliwa pod popiersiem władcy, nie przerywa napisu otokowego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, rzadki
Literatura: Iger V.89.2.c (R3), Ivanauskas 5SV7-4 (RRR), Tyszkiewicz 20 mk

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 596

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  700 zł
5)  680 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  560 zł
9)  540 zł
10)  490 zł
11)  450 zł
12)  360 zł
13)  340 zł
14)  320 zł
15)  310 zł
16)  290 zł
17)  250 zł
18)  230 zł
19)  220 zł
20)  210 zł