Polska, szeląg, 1616

Polska, szeląg, 1616

Polska, szeląg, 1616

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:41:20
322481
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1616, Wschowa, odmiana z literą F pod Orłem
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 703 (R1), Kopicki (ZIIIW) 141 (R1), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 160

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  50 zł