Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:36:00
322374
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1600, Lublin, popiersie króla w kryzie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta niedobita, patyna
Literatura: Iger L.00.2.f/i

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  60 zł