Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:32:20
322669
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Olkusz, końcówka LI w legendzie awersu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Iger O.96.1.k

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 400

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  120 zł