Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Polska, trojak, 1583

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:30:40
322668
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety koronne, trojak, 1583, Olkusz, wariant bez inicjałów podskarbiego, ale z herbem Przegonia (podskarbiego koronnego Jana Dulskiego) przedzielającym datę
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, niedobity, rzadki typ
Literatura: Iger O.83.1.a (R2), Kop. 521 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 32
Ilość odsłon: 481

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  580 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł