Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:25:20
322418
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1533, Gdańsk, końcówka legendy awersu - PR
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 57.IIIa, PN2-Dut. 161

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 282

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  55 zł