Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Polska, denar koronny

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:21:00
322492
Opis: Polska - Władysław III Warneńczyk (1434–1444), denar koronny, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.0 mm, 0.35 g, patyna
Literatura: Frynas P.17.1, Kop. 377, Kubiak typ II

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 188

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  30 zł