Polska, denar

Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:20:20
322606
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), denar, Wschowa, Aw: Orzeł, Rw: Tarcza z krzyżem lotaryńskim (?)
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 11.4 mm, 0.19 g, wybity uszkodzonym stemplem (?)
Literatura: Frynas P.16.3 (?)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 167

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł