Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:19:00
198523
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.9 mm, 0.21 g
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 116

1)  155 zł
2)  150 zł