Śląsk, półgrosz, 1526

Śląsk, półgrosz, 1526

Śląsk, półgrosz, 1526

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:17:00
322343
Opis: Śląsk - miasto Świdnica - Ludwik Jagiellończyk jako król Czech i Węgier (1516–1526), półgrosz, 1526, Świdnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: BRP SM 1.57a, Fbg. 372, FbgCDS 721, Kop. 8719

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 84

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł