Niemcy, szeląg, XIV/XV w.

Niemcy, szeląg, XIV/XV w.

Niemcy, szeląg, XIV/XV w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:15:20
322610
Opis: Niemcy - Hamburg, szeląg, XIV/XV w., Aw: Herb Hamburga, + MONETΛ ◦ NOVΛ (lilia) hΛMBVRGEN', Rw: Krzyż z tarczą na środku, w kątach trójliście, + SIGNO (lilia) CRVCIS ✶ SΛLVEMVR
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 25.7 mm, 1.98 g
Literatura: Gaedechens 906, Saurma 3410

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  32 zł