Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, III/II w. pne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:10:40
322330
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, III/II w. pne, Aw: Głowa nimfy w diademie w prawo, Rw: Nimfa siedząca na galerze w prawo, ΣΤΙ - ΑΙΕΩΝ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.3 mm, 1.74 g
Literatura: SNG Cop. 527

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 392

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  105 zł
10)  95 zł
11)  90 zł