wydawnictwa polskie, Kulesza-Damaziak Beata, Zgódka-Bilous Michalina – Mennica Polska 250 lat, ..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:06:40
322689
Opis: wydawnictwa polskie, Kulesza-Damaziak Beata, Zgódka-Bilous Michalina – Mennica Polska 250 lat, Warszawa 2016, ISBN 9788391048801
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 101 stron formatu A4, oprawa twarda, jubileuszowy album na 250-lecie Mennicy Warszawskiej

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 149

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  32 zł
4)  30 zł