wydawnictwa polskie, Lesiuk Wiesław, Kujat Janusz Adam – Pieniądz zastępczy na Śląsku w latach ..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:03:40
322178
Opis: wydawnictwa polskie, Lesiuk Wiesław, Kujat Janusz Adam – Pieniądz zastępczy na Śląsku w latach 1914-1924, Opole 2002, ISBN 8388945092
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 240 str., 32 tablice, format B5, oprawa kartonowa, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 133

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  30 zł