wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Orty Zygmunta III Wazy, 2. wydanie, Kijów 2013, ISBN 97896..

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:02:00
322586
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shatalin Igor – Orty Zygmunta III Wazy, 2. wydanie, Kijów 2013, ISBN 9789661523134
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 221 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog ortów Zygmunta III

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 20
Ilość odsłon: 174

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  65 zł
11)  60 zł
12)  50 zł
13)  48 zł