Polska, medal św. Franciszek z Asyżu

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 21:54:40
318249
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal św. Franciszek z Asyżu, Częstochowa, Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy Św. Fraciszek z Asyżu 1182-1226, Rw: Złożone dłonie, nad nimi gołębie pokoju, na obrzeżu punca srebra, medal wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 45.0 mm, 41.32 g

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 64

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  105 zł