Zakończenie: 22-04-2021 20:00 ÷ 21:56
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, 1923–1939
321820
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II+ |
160 zł szac. 75 zł 140 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
321818
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | III |
130 zł szac. 60 zł 163 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, odznaka nagrodowa Ministerstwa Przemysłu i Handlu
321826
Dwa skrzyżowane młoty, wokół M - P - H, wokół całości wie... | II- |
85 zł szac. 50 zł 132 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Medal nagrodowy, 1949
321789
Dwa motocykle jadące w lewo, na stronie odwrotnej wieniec... | III/IV |
65 zł szac. 50 zł 129 wyświetleń |
4 | zakończona |