Polska, odznaka nagrodowa Ministerstwa Przemysłu i Handlu

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:47:00
321826
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka nagrodowa Ministerstwa Przemysłu i Handlu, Sosnowiec, Dwa skrzyżowane młoty, wokół M - P - H, wokół całości wieniec na którym DYPLOM HONOROWY, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FABR. GALANTERJI / METAL. - "GALMET" / SOSNOWIEC
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, cynk, 25.4 mm, 5.53 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł