pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 22-03-2021 18:00
Zakończenie: 01-04-2021 20:00 ÷ 22:29
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
314714
seria A 8750400
I/I-

60 zł

szac. 30 zł

112 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 złotych, 15.05.1946
Polska, 5 złotych, 15.05.1946
319288
bez oznaczenia serii i numeracji

42 zł

szac. 25 zł

74 wyświetleń

5 zakończona
Polska, paczka banknotów 1.000 x 500 złotych, 1.06.1982
320992
serie FC

5 600 zł

szac. 2 000 zł

147 wyświetleń

5 zakończona
Polska, paczka banknotów 1.000 x 50 złotych, 1.12.1988
320993
serie HP

2 300 zł

szac. 1 000 zł

114 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 50 złotych, 16.10.2006
318647
Jan Paweł II, seria JP, numeracja 0480482

90 zł

szac. 80 zł

101 wyświetleń

5 zakończona
Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793
316948
seria 2135, numeracja 1238, sucha pieczęć na stronie głównej

65 zł

szac. 80 zł

162 wyświetleń

5 zakończona
Bizancjum, solidus, 803-811
Bizancjum, solidus, 803-811
320168

3 500 zł

szac. 4 500 zł

425 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 200 złotych, 2005
Polska, 200 złotych, 2005
321022
25-lecie NSZZ Solidarność

3 000 zł

szac. 3 500 zł

256 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 100 złotych, 2005
Polska, 100 złotych, 2005
321028
Jan Paweł II (1920-2005)

1 650 zł

szac. 1 750 zł

140 wyświetleń

5 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
317608

75 zł

szac. 50 zł

180 wyświetleń

5 zakończona