Zakończenie: 01-04-2021 20:00 ÷ 22:29
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
314714
seria A 8750400 | I/I- |
60 zł szac. 30 zł 112 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 15.05.1946
319288
bez oznaczenia serii i numeracji | II- |
42 zł szac. 25 zł 74 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, paczka banknotów 1.000 x 500 złotych, 1.06.1982
320992
serie FC | I |
5 600 zł szac. 2 000 zł 147 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, paczka banknotów 1.000 x 50 złotych, 1.12.1988
320993
serie HP | I |
2 300 zł szac. 1 000 zł 114 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 16.10.2006
318647
Jan Paweł II, seria JP, numeracja 0480482 | I |
90 zł szac. 80 zł 101 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, asygnata na 125 liwrów, 28.9.1793
316948
seria 2135, numeracja 1238, sucha pieczęć na stronie głównej | III+ |
65 zł szac. 80 zł 162 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Bizancjum, solidus, 803-811
320168
Aw: Popiersie Nicefora na wprost, trzymającego krzyż, nIC... | II- |
3 500 zł szac. 4 500 zł 425 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 2005
321022
25-lecie NSZZ Solidarność | I |
3 000 zł szac. 3 500 zł 256 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 2005
321028
Jan Paweł II (1920-2005) | I |
1 650 zł szac. 1 750 zł 140 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
317608
| III |
75 zł szac. 50 zł 180 wyświetleń |
5 | zakończona |