Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:43:40
320154
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /popiersia w prawo/, wypukły napis PRÓBA na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz P349a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 825

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  350 zł
6)  195 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  125 zł
10)  120 zł