Aukcja online

pokaż wszystko
Papiery wartościowe, banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 22-03-2021 18:00
Zakończenie: 01-04-2021 20:00 ÷ 22:29
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Zakon Krzyżacki, kwartnik
Zakon Krzyżacki, kwartnik
320194
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, MAGISTER GENERALIS; Rw: Krz...
III/III-

90 zł

szac. 70 zł

281 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, 1/6 talara, 1812 A
Niemcy, 1/6 talara, 1812 A
320223
II/III

90 zł

szac. 70 zł

201 wyświetleń

7 zakończona
Francja, medal ślubny
Francja, medal ślubny
320988
sygnowany F PINGRET; Aw: Para trzymająca się za ręce prze...
I-

90 zł

szac. 60 zł

247 wyświetleń

6 zakończona
Polska, zestaw: 17 x akcja na 250 franków, 1925
Polska, zestaw: 17 x akcja na 250 franków, 1925
321038
wszystkie akcje wraz z talonem i 12 kuponami na lata 1939...
II+/II-

95 zł

szac. 150 zł

162 wyświetleń

2 zakończona
Polska, zestaw: 20 x akcja na 250 franków, 1929
Polska, zestaw: 20 x akcja na 250 franków, 1929
321039
wszystkie akcje wraz z talonem i 12 kuponami na lata 1939...
II+/II-

95 zł

szac. 150 zł

179 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
314704
seria L 2976450
I

95 zł

szac. 50 zł

134 wyświetleń

8 zakończona
Polska, półgrosz koronny, bez daty
Polska, półgrosz koronny, bez daty
320931
II-/III+

95 zł

szac. 100 zł

275 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 20.000 złotych, 1994
Polska, 20.000 złotych, 1994
320981
200. Rocznica Powstania Kościuszkowskiego
I

95 zł

szac. 60 zł

103 wyświetleń

6 zakończona
Hong Kong, zestaw: 4 x 5 centów i 1 x 10 centów
Hong Kong, zestaw: 4 x 5 centów i 1 x 10 centów
320229
w skład zestawu wchodzą: 5 centów 1893, 5 centów 1895, [W...
II/III

95 zł

szac. 100 zł

117 wyświetleń

5 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1913
Niemcy, 2 marki, 1913
320226
100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
II+/I-

95 zł

szac. 80 zł

93 wyświetleń

7 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.