Zakończenie: 01-04-2021 20:00 ÷ 22:29
Zakon Krzyżacki, kwartnik
320194
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, MAGISTER GENERALIS; Rw: Krz... | III/III- |
90 zł szac. 70 zł 281 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, 1/6 talara, 1812 A
320223
| II/III |
90 zł szac. 70 zł 201 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal ślubny
320988
sygnowany F PINGRET; Aw: Para trzymająca się za ręce prze... | I- |
90 zł szac. 60 zł 247 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw: 17 x akcja na 250 franków, 1925
321038
wszystkie akcje wraz z talonem i 12 kuponami na lata 1939... | II+/II- |
95 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw: 20 x akcja na 250 franków, 1929
321039
95 zł szac. 150 zł 179 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
314704
seria L 2976450 | I |
95 zł szac. 50 zł 134 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, półgrosz koronny, bez daty
320931
| II-/III+ |
95 zł szac. 100 zł 275 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 20.000 złotych, 1994
320981
200. Rocznica Powstania Kościuszkowskiego | I |
95 zł szac. 60 zł 103 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Hong Kong, zestaw: 4 x 5 centów i 1 x 10 centów
320229
w skład zestawu wchodzą: 5 centów 1893, 5 centów 1895, [W... | II/III |
95 zł szac. 100 zł 117 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, 2 marki, 1913
320226
100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem) | II+/I- |
95 zł szac. 80 zł 93 wyświetleń |
7 | zakończona |