Polska, medal 75 lat Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA", 1995

Polska, medal 75 lat Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:28:00
320106
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal 75 lat Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji "WARTA", 1995, Aw: Napis Warta i cyfra 75, poniżej daty 1920–1995, wokoło napis TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI - SPÓŁKA AKCYJNA, Rw: Poznańska kamienica, z boku zapis POZNAŃ 1920, wokoło legenda
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 49.9 mm, 68.38 g, punca i numeracja 069 na obrzeżu, nakład tylko 220 sztuk
Literatura: MMP 269, Paszkowycz 77/95

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 211

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  170 zł