Polska, medalik religijny z uszkiem, 1906

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:26:00
320231
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medalik religijny z uszkiem, 1906, Aw: Obraz Matki Boskiej podtrzymywany przez dwa anioły, na górnej ramie monogram MARIA, pod obrazem data 1906, na dole sygnatura K.D., legenda PAMIĄTKA - Z CZĘSTOCHOWY, Rw: W wieńcu Orzeł, legenda NA PAMIĄTKĘ PILEGRZYMKI NARODOWEJ DO M.B. CZĘSTOCHOWSKIEJ
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 32.5 mm, 3.76 g, rysy w tle, drobne uderzenie na rancie

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 247

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  38 zł