Polska, medal upamietniający Rusinów zamordowanych przez carat, 1874

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:25:40
320924
Opis: Polska - XIX wiek, medal upamietniający Rusinów zamordowanych przez carat, 1874, Aw: Tarcza herbowa polsko-litewsko-wołyńska ułożona na mogile z krzyżem i koroną cierniową, wokoło BRACIOM RUSINOM POMORDOWANYM PRZEZ CARAT MOSKIEWSKI ZA WIERNOŚĆ DLA KOSCIOŁA I POLSKI, w dolnej części sygnatura TASSET; Rw: Otwarta księga z napisem MARTYROLOGIA POLSKA / WŁOŚCIANIE i nazwiskami kilkunastu osób, wokoło WOJEWÓDZTWA PODLASKIE I LUBELSKIE / POLUBICZE - DRELÓW - PRATULIN, medal projektu Ernesta Paulina Tasseta
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 64.3 mm, 102.81 g
Literatura: H-Cz. 6101, kol. Węsierskiego 2890

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 231

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  680 zł
4)  620 zł
5)  600 zł
6)  580 zł
7)  500 zł
8)  480 zł