Watykan, medal na pamiątkę wydania encykliki Humanae Vitae, 1969

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:25:20
320922
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), medal na pamiątkę wydania encykliki Humanae Vitae, 1969, Aw: Błogosławiący papież w lewo, z lewej PAVLVS / VI i sygnatura Calvelli, PONT • MAX • AN • VII, Rw: Scena Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, na dole Z 986 i sygnatura Calvelli, SACRVM HVMANAE VITAE DONVM - ECCLESIA MATER DEFENDIT, medal projektu Ettore Calvellego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 986, 43.9 mm, 42.88 g, nakład 4.500 sztuk

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 120

1)  270 zł
2)  270 zł
3)  200 zł
4)  150 zł