Watykan, medal pośmiertny na pamiątkę podróży do Loretto i Asyżu, 1963

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:25:00
320923
Opis: Watykan - Jan XXIII (1958–1963), medal pośmiertny na pamiątkę podróży do Loretto i Asyżu, 1963, Rzym, Aw: Popiersie papieża w prawo, na dole sygnatura GIAMPAOLI, niżej ANNO • V, IOANNES • XXIII • PONTIFEX • MAXIMVS •, Rw: Widok dwóch bazylik, A • D • IV • NON • OCTA • MCMLXII, w odcinku OECMENICVM • CONCILIVM • VAT • II / PROXIME • CELEBRATVRVS / AD • BASILICAS / LAVRETANAM • ET • ASISIENSEM / PEREGRINATVR, niżej Z 986, medal projektu Pietro Giampaoliniego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 986, 44.0 mm, 40.22 g, bity stemplami lustrzanymi

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 119

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł