Francja, medal na pamiątkę ślubu, 1842

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:24:00
320989
Opis: Francja - XIX wiek, medal na pamiątkę ślubu, 1842, sygnowany MONTAGNY F, Aw: Nowożeńcy klęczący przed ołtarzem, Rw: W wieńcu F BUZOT / M h BLOGUEL / UNI\ LE 11 JAN / 1842
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.4 mm, 12.39 g, czyszczone, rysy na medalu

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 218

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  36 zł