Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:20:40
320274
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, Silvertowne (Winchester), Bizon
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja srebra, wybita stemplami lustrzanymi, w plastikowym kapslu, przetarte tło, patyna na obrzeżu

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 170

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  85 zł