Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:19:40
320271
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, Silvertowne (Winchester), Wódz indiański
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.1 g = 1 uncja srebra, wybita stemplami lustrzanymi, patyna, w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 164

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  85 zł