Węgry, 15 krajcarów, 1744 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1744 KB

Węgry, 15 krajcarów, 1744 KB

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:17:40
320959
Opis: Węgry - Maria Teresa (1740–1780), 15 krajcarów, 1744 KB, Kremnica
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Huszár 1711, Herinek 1110

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 169

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  150 zł