Rosja, 25 kopiejek, 1878 СПБ HФ

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:13:20
320218
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), 25 kopiejek, 1878 СПБ HФ, Petersburg, kreska w ułamku 5 1/4
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 156, Adrianov 1878а

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 202

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  120 zł