Niue, 2 dolary, 2012

Niue, 2 dolary, 2012

Niue, 2 dolary, 2012

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:12:20
320990
Opis: Niue - Elżbieta II od 1952, 2 dolary, 2012, Warszawa, Gwiazdka Bożonarodzeniowa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, ok. 28.28 g, w kształcie siedmioramiennej gwiazdy, patyna na obrzeżach, tampondruk na rewersie, moneta w oryginalnym opakowaniu i specjalnym kapslu
Literatura: KM 896

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 106

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  100 zł
4)  80 zł