Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:07:00
320123
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1901, Berlin, wybite na 200-lecie Królestwa Prus
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 149

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  42 zł