Niderlandy, 1/2 talara lewkowego (1/2 Leeuwendaalder), 1639

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 22:00:20
320955
Opis: Niderlandy - Geldria, 1/2 talara lewkowego (1/2 Leeuwendaalder), 1639, Aw: Półpostać zwrócona w lewo z głową w prawo, wokoło legenda, Rw: Kroczący w lewo lew, wokoło legenda
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.30 g, ciemna patyna, pięknie wybity i ładnie zachowany rzadki rocznik
Literatura: Purmer Ge57, Delm. 869 (R3), Verk. 11.3

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 41
Ilość odsłon: 404

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 500 zł
4)  1 450 zł
5)  1 400 zł
6)  1 300 zł
7)  1 200 zł
8)  680 zł
9)  660 zł
10)  450 zł
11)  440 zł
12)  430 zł
13)  420 zł
14)  390 zł