Francja, 2 franki, 1919

Francja, 2 franki, 1919

Francja, 2 franki, 1919

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:56:00
320987
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), 2 franki, 1919, Paryż
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 835, bardzo ładne, delikatna patyna
Literatura: Gadoury 532, KM 845

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 89

1)  42 zł
2)  40 zł