Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:49:20
319707
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1997, Warszawa, Zamek w Pieskowej Skale
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład: 315.000 szt., delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 749

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 64

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  48 zł
4)  32 zł
5)  30 zł