Polska, 10 złotych, 2004

Polska, 10 złotych, 2004

Polska, 10 złotych, 2004

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:47:00
318031
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2004, Warszawa, Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 78.000 sztuk, stemple lustrzane, delikatna patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 927

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 201

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  36 zł
6)  30 zł