Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:45:40
320158
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980-1990, /typ C/, na awersie ZŁ blisko nominału, litera L na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, rzadszy typ, minimalne ryski, patyna
Literatura: Parchimowicz 619c

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 229

1)  450 zł
2)  450 zł
3)  420 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  170 zł
8)  165 zł
9)  160 zł
10)  155 zł