Polska, 5 złotych, 1933

Polska, 5 złotych, 1933

Polska, 5 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:22:20
208345
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1933, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 116c

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 308

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  150 zł