Polska, półgrosz, 1768 G

Polska, półgrosz, 1768 G

Polska, półgrosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 01-04-2021 21:15:40
318740
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, półgrosz, 1768 G, Kraków, wariant ze średnim monogramem i bez kropki po dacie
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemnozielona patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 2.d1, Plage 14, Plage-miedź 15

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 163

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  28 zł
4)  26 zł
5)  26 zł